Lidé

Mgr. Karel Čada, Ph.D.

Hlavní řešitel projektu

Zabývá se diskursy a narativy ve veřejných politikách v oblasti zdravotních politik, migrace, sociálního vyloučení a politik životního prostředí. V oblasti sociálního vyloučení vedl tým mapující české sociálně vyloučené lokality (MPSV, 2015) a podílel se jako jeden ze dvou hlavních řešitelů na analýze segregace v základních školách.

V projektu Cesty k práci je hlavní řešitelem; kromě toho se podílí na kvantitativních a kvalitativních analýzách.

E-mail: karel.cada.kmps@vse.cz

Telefon: + 420 224 09 8303

Mgr. Alžběta Wolfová, Ph.D.

Koordinatorka projektu

Alžběta Wolfová je sociální antropoložka se specializací na antropologii zdraví a těla. Má zkušenosti se základním i aplikovaným výzkumem sociálních politik se zaměřením na zkušenost marginalizovaných skupin lidí. V rámci projektu se spolupodílí na jeho koordinaci a věnuje se kvalitativnímu výzkumu.

E-mail: alzbeta.wolfova@vse.cz

Mgr. Ing. Olga Gheorghiev, Ph.D.

V rámci projektu se věnuje koordinaci a kvalitativnímu výzkumu. Dlouhodobě se zabývá výzkumem pracovní migrace v rámci národních a evropských projektů.

E-mail: olga.gheorghiev@vse.cz

PhDr. Mgr. Pavlína Honsová, Ph.D.

Pavlína Honsová je psycholožka, působí také jako lektor a vědecký pracovník. Výzkumně se zabývá především psychologickými intervencemi. V praxi působila v oblasti duševního zdraví a prevence patologických jevů u dětí na základních školách.

V projektu Cesty k práci se zaměřuje na kvalitativní část výzkumu.

E-mail: pavlina.honsova@vse.cz

Mgr. Jan Hanzlík, Ph.D.

Zabývá se výzkumem kulturních a kreativních průmyslů, mj. v souvislosti s trhem práce a pracovním procesem. Podílel se na realizaci kvalitativních rozhovorů a analýzy kvalitativních dat pro projekt zaměřený na problém zaměstnanosti mladých lidí – CUPESSE, 7. rámcový program EU.

Do projektu Cesty k práci je zapojen jako expert na kvalitativní rozhovory s pedagogickými pracovníky na školách. Podílí se na přípravě osnov kvalitativních rozhovorů, analýze rozhovorů a zpracování jednotlivých výstupů projektu.

E-mail: jan.hanzlik@vse.cz

Mgr. Nikola Frollová

Vystudovala psychologii na FF UK a pokračuje v doktorském studiu na VŠE, kde se zabývá behaviorální ekonomií.

V projektu Cesty k práci je se podílí na kvantitativních analýzách.

E-mail: nikola.frollova@vse.cz

Telefon: + 420 721 103 271